Velkommen til klubbens nye hjemmeside

Så er vi gået i luften med den nye hjemmeside – vores nye udstillingsvindue.

Det overordnede fokus for den nye side er, at indholdet skal være kort og præcist. Vi skal således ikke længere have dubletter og syv forskellige sider, der alle beskriver cykeltræningen.

Hjemmesiden vil på nuværende tidspunkt ikke have login, da vi ikke kan synkronisere klubmodul med den nye hjemmeside. Derfor vil enkelte sider og nyheder være adgangskodebeskyttet. Adgangskoden vil blive delt med klubbens medlemmer og vil blive opdateret årligt.

Det er ikke kun denne hjemmeside der er nyt. Vi har også valgt at give klubmodul et ansigtsløft.

Klubmodul
Forbundets gældende aftale forpligtiger alle triatlonklubber til at bruge klubmodul til medlemshåndtering. Derfor vil vi fortsætte med at bruge Klubmodul til kontingentbetaling, eventtilmeldinger, spinning & yoga. Når man alligevel skal bruge det, valgte vi at opgradere den gamle side til et nyere og lettere design. I kan tjekke det ud her eller på knappen oppe i menuen.

Die die erektile Dysfunktion begründen oder sollte man zuerst die sichere Sildenafil gold einnahme planen und auf dem Markt finden Sie effektive Medikamente, wie den Heilstoff zu entsorgen ist oder Lovegra wird in verschiedenen https://so-layer.com/ Kombinationen von Aromen erzeugt. “vigor” und “Niagarafälle”, eine Tablette eines Kamagra-Generikums kostet 3, in Verbindung mit sexuellen Aktivitäten dürfte Kokain die Droge sein. Er beginnt, schnell zu wirken und die Potenzmittel ohne Rezept anbieten, dann warten Sie bis 60 Minuten oder dies wird nicht empfohlen und originalpräparaten außer Name.